תהליך הוצאת ויזה לחו”ל הינה חלק בלתי נפרד מתהליך הקבלה וההתחלה שלכם בעבודה בחו”ל. מדינות רבות כמו ארה”ב, קנדה, אוסטרליה ועוד מחייבות בהנפקת ויזה לכניסה ועבודה בגבולותיה. פעמים רבות מועמדים לעבודה בחו”ל כלל אינם יודעים כיצד לבצע את התהליך, אילו מסמכים להגיש וכיצד להגיש ואף טועים לא פעם במילוי הטפסים מה שמוביל לא אחת לסירוב בהנפקת הויזה ומעכב את תחילת העבודה בחו”ל.

ייעוץ אישי
אנשינו מכירים היטב ומקרוב את נושא אשרות העבודה, אישורי הכניסה למדינות העולם השונות ובעלי ניסיון רב בתחום. לא אחת מקלים אנשינו על המועמדים לעבודה בחו”ל בתהליך הנפקת הויזה ואישורי העבודה תוך שהם משתמשים במסמכים הרלוונטיים, אזרחות / דרכון זר שלרשות המועמדים לעבודה וכן נתונים נוספים המקלים על תהליך הנפקת הויזה.

בנוסף, לא אחת מציעים אנשי המקצוע שלנו למועמדים לבחור ביעד עבודה ספציפי בו יוכלו לקבל בוודאות אישור עבודה על פני פנייה למדינות אחרות בהם עשוי המועמד לקבל סירוב להנפקת ויזה ובכך חוסכים זמן יקר, כסף והמון טרטורים.

ליווי צמוד לכל אורך הדרך
כבר מרגע הפנייה אלינו נציגינו דואגים להישאר כל העת בקשר רציף עם המועמדים לעבודה ולהכווין אותם אל השגרירות, הטפסים והבקשות הרלוונטיות וזאת על מנת להקל ולקצר עבורם משמעותית את זמני תהליך הנפקת הויזה ואישורי העבודה לכל מדינה בעולם. יש לציין כי מרבית ממדינות העולם מתנות את קבלת הויזה או אישור העבודה במעבר ראיון אישי אשר גם אותו מכירים נציגינו מקרוב ותורמים רבות למועמדים לעבודה במעבר הריאיון האישי בהצלחה.

תהליך של ייעוץ וליווי אישי להוצאת ויזה יכול להקל ולעזור משמעותית למועמדים לעבודה בקבלת ויזה. תהליך לא נכון, שנעשה ללא ליווי עשוי לגרור סירוב של השגרירות להנפקת אישור עבודה או ויזה למדינה בה תרצו לעבוד כאשר תוכלו להגיש בקשה חוזרת רק לאחר כחצי שנה (משתנה בין המדינות השונות) ולעכב עוד יותר את קבלת הויזה או אישור העבודה. יועצינו ואנשינו יתרמו מניסיונם, יכווינו ויכינו אתכם בצורה הטובה ביותר לראיונות והטפסים הדרושים בכדי להבטיח כי תקבלו את אישור העבודה שלכם לחו”ל.