חבר’ה לפני צבא, חיילים משוחררים, סטודנטים וצעירים רבים אחרים, מחפשים עבודה זמנית או קבועה, אשר תתאים לתקופת החיים בה הם נמצאים ותשתלב בצורה טובה עם לוחות הזמנים שלהם.
במקום הזה בדיוק, אנחנו נכנסים לתמונה ומציעים עבור אותם צעירים, פלטפורמה נוחה וחכמה, הכוללת מגוון הצעות עבודה בארץ ובחו”ל, המתאימות לצעירים (וגם עבור כאלו שהינם חסרי ניסיון).
הייחודיות שלנו טמונה בעובדה שאנו מאפשרים למחפשי העבודה ליצור קשר ישיר עם המעסיקים ואין שום חובה או צורך לשלוח קורות חיים, כך שהדרך למשרה הרצויה הינה קצרה, מהירה ונוחה.

הצוות של מקס ג’וב, מורכב מאנשים צעירים, אשר על אף גילם, הספיקו להתנסות בלא מעט עבודות בחו”ל, לדבר עם צעירים אחרים ולחקור לעומק את התחום, מה שאפשר להם לצבור קשרים ולהבין לעומק, אלו סוגי משרות, צעירים ישראלים מחפשים.
כך שהמשתמשים באתר ישמחו לגלות מגוון רחב במיוחד של משרות מסוגים שונים ומתחומים שונים ובין היתר: משרות זמניות או ארוכות טווח, חלקיות או מלאות, בשעות קבועות או במשמרות, עם מגורים או בלעדיהם, בישראל ובמדינות רבות נוספות ברחבי הגלובוס.

נשמח לעמוד לרשותכם, ללוות אתכם לאורך כל שלבי חיפוש המשרה, לסייע לכם להבין אלו משרות מתאימות עבורכם, לייעץ לכם איך להתכונן לקראת עבודה בחו”ל ולמעשה, לעזור לכם בכל מה שאתם צריכים, בדרך למציאת עבודה אשר תספק מענה על כל הדרישות והצרכים שלכם.

תודה שבחרתם מקס ג’וב.