ישראלים רבים ובעיקר צעירים ישראלים רבים לאחר שירות צבאי מנסים את מזל מעבר לים ובוחרים ללכת ולחפש עבודה באירופה שתעזור להם לטייל מסביב לעולם ולהגשים את החלום עליו חלמו לאורך כל השירות הצבאי שעשו ובנוסף להנות משכר גבוה המוצע לכל הצעירים המחפשים עבודה באירופה במגוון סוגים כגון עבדוה באבטחה באירופה, עבודה במכירות ציורי שמן באירופה ועבודה בעגלות מכירה באירופה.

קיימים סוגי עבודה באירופה רבים המוצעים לצעירים הישראלים לאחר שירותם הצבאי, רובן משתנות בהתאם ליעד בו מנסים למצוא עבודה באירופה כגון אנגליה, צרפת, איטליה, פורטוגל, ספרד, גרמניה, יוון, תורכיה, קפריסין, שוויץ ויעדים נוספים פופולריים פחות.

לדוגמא, במקומות הומי אדם כגון לונדון ופריז ניתן למצוא יותר עגלות מכירה ובעצם למצוא יותר ישראלים שמוצאים עבודה באירופה בעגלות מכירה לעומתם במקוות מרוחקים יותר כגון בלאקפול שבאנגליה או ורסאי שבצרפת ניתן למצוא עבודה במכירות מדלת לדלת של ציורי שמן. כל בעצם משתנים סוגי העבודה בהתאם ליעד בו מוצאים עבודה לישראלים צעירים.

סוג נוסף מעניין של עבודה באירופה הוא העבודה באבטחה. סוג זה של עבודה משתנה בהתאם למקום גם הוא ומתחלק בעיקר בין עבודה באירופה באבטחת אישים כגון ראשי עיריות, שרים ובחירים בממשלות השונות באירופה עד אבטחה בשגרירויות וחברות האבטחה הגדולות באירופה. לא פעם מצאו ישראלים עבודה באירופה באבטחה ברכבת, למעשה הם עובדים במגוון רחב של מדינות ומפקחים על האבטחה ברכבות השונות.

צעירים ישראלים מועדפים על פני המקומיים כאשר מדובר בסוג עבודה באירופה כגון אבטחה שכן הישראלים עוברים הכשרה קרבית בצבא נמצאים מתאימים יותר מצעירים אחרים מקומיים שלא עברו הכשרה דומה, מה שמקנה יתרון רב לישראלים המחפשים עבודה באבטחה מסביב לגלובוס ולא רק באירופה.

כל סוגי העבודה המוצעים לישראלים באירופה קיימים בשאר העולם, כל ישראלי המוצא עבודה באירופה יכול למצוא את אותה העבודה במקומות אחרים כגון אוסטרליה, קנדה, אפריקה, יפן, ארה”ב ודרום אמריקה המדהימה.

כך בעצם משלבים הצעירים הישראלים עבודה מסביב לעולם, שכר גבוה מאוד שלא ירוויחו בישראל וכמובן חוויות מדהימות וטיול משגע מסביב לעולם – הגשמת החלום!