צעירים ישראלים רבים מנסים את מזלם ומחפשים עבודה באירופה שתוכל לספק להם הנאה, טיול מדהים, חוויות בלתי נשכחות והמון כסף שיעזור בהמשך דרכם בחיים. זה הוא פתרון משגע עבור הצעירים המחפשים הנאה, טיול ועבודה רווחית.

אותם צעירים מגיעים אל חברות רבות המציעות עבודה באירופה לצעירים במגוון תחומים ובניהם עגלות מכירה, מכירה מדלת לדלת של ציורי שמן, עבורה ב”בייביסיטר” ועבודה באבטחה במגוון תחומים. התחום המועדף ביותר על הישראלים הוא עבודה באירופה בעגלות מכירה.

אני רוצה עבודה באירופה אך לא ידוע היכן עדיף?

החברות המציעות עבודה באירופה מספקות עבודה בשלל הארצות ברחבי אירופה ובניהם גרמניה, איטליה, צרפת, אנגליה, הולנד ועוד. ישנם יעדים גם בשאר העולם אך בהמשך נסקור רק את סוגי העבודה באירופה ולא בשאר העולם.

עבודה באנגליה – ישראלים רבים רואים באנגליה כמקור תיירות אדיר, בעיקר בזכות העיר לונדון המושכת אליה מיליוני תיירים בכל שנה מכל קצוות העולם. רבים מגיעים כדי להנות מהאווירה, אורך החיים והמראות המדהימים של לונדון. קיימים יעדים נוספים כמו מנצ’סטר, ליברפול, בלקפול ועוד. ללא ספק היעד המועדף ביותר על הישראלים במציאת עבודה באירופה היא אנגליה.

עבודה בצרפת – בשונה מאנגליה, בצרפת ישנו חסרון אדיר, וזו השפה שאיננה מוכרת למרבית הישראלים. מעבר לכך גם בצרפת ניתן לראות צעירים ישראלים רבים המגיעים להנות מהאווירה של הארץ היפה תוך כדי עבודה רווחית. ניתן לראות את עיקר העבודה בפריז, עיר האורות.

קיימים יעדים נוספים כגון ספרד וגרמניה המושכים גם הם צעירים רבים המעוניינים למצוא עבודה באירופה אך אלו הם יעדים אטרקטיביים פחות בעיקר נוכח השפה והאווירה השונה. לרוב המשכורות הם אותם משכורות ותנאי המחיה דומים כמעט בכל המקומות ובכל החברות המציעות עבודה באירופה לצעירים ישראלים.

אז מה היעד המועדף עליכם? גרמניה, אנגליה, צרפת, איטליה או אולי בכלל יעד אחר בעולם כמו אוסטרליה? ישראלים רבים משוטטים ברחבי העולם כדי למצוא עבודה, הנאה וחוויה בלתי נשכחת שתישאר איתם לאורך כל החיים.