צעירים ישראלים מנסים את מזלם מעבר לים, הם אורזים מזוודה ומנסים להגשים את חלומם בארץ רחוקה. רובם נמצאים בשלב שאחרי השירות הצבאי ומעוניינים לשלב עבודה באירופה רווחית עם טיול במקומות מדהימים מעבר לים.

זהו בדיוק המקום המושלם להתחיל ולחפש עבודה באירופה לבעלי אזרחות אירופאית לא עגלות שתעזור לכם להרוויח כסף רב (מעל לממוצע בהרבה) ולהנות מנופים, חיי לילה, חוויות והרגשות בלתי נשכחות. כל אלו מושכים ישראלים רבים הנמצאים לאחר שירות צבאי מלא לרדת מהארץ ולחפש עבודה באירופה לזמן מה.

למה הצעירים הישראלים בוחרים למצוא עבודה באירופה ולא ביעדים אחרים?
הצעירים הישראלים הנמצאים לאחר שירות צבאי (גילאי 21 עד 30) בוחרים לרוב לטוס אל מעבר לים ולמצוא עבודה באירופה שתעזור להם להגשים את החלום, אך השאלה העולה מכך היא למה דווקא למצוא עבודה באירופה ולא לחפש יעדים אטרקטיביים אחרים כמו הוואי, אוסטרליה, יפן, קנדה או יעדים רבים ברחבי ארה”ב? האם זה בגלל המרחק?

קיימים יעדים רבים בהם מוצאים ישראלים עבודה באירופה לבעלי אזרחות אירופאית לא עגלות ובניהם ניתן למצוא את הערים הגדולות כגון לונדון, פריז, רומא, ליסבון, מדריד, ברצלונה, מנצ’סטר, ליברפול, מילאנו ועוד מגוון ארצות כגון שוויץ, קפריסין, יוון ועוד המושכות גם הן ישראלים רבים.

ראשית כל בוחרים הישראלים להגיע אל יעדים מוכרים לישראל, יעדים הנמצאים בטווח קרוב ז”א למצוא עבודה באירופה לבעלי אזרחות אירופאית לא עגלות ולא ביעד רחוק כמו אוסטרליה או ארה”ב.

מגוון הצעות עבודה באירופה לבעלי אזרחות אירופאית לא עגלות הוא עצום לעומת שאר העולם, באירופה ניתן למצוא עבודות במגוון תחומים שאין בשאר העולם כגון אבטחה, אבטחת אישית ולעיתים גם עבודה בקהילות יהודיות, הדרכות, בייביסיטר, לימוד תורה ומשרות רבות המוצעות לישראלים.

ישראלים רבים המנסים למצוא עבודה באירופה לבעלי אזרחות אירופאית לא עגלות משתמשים בעברם בתור לוחמים בצה”ל מה שמקנה להם יכולות לעבוד באבטחה, יכולות הגורמות להם להיות מועדפים על פני אזרחים אחרים בעבודות האבטחה השונות כגון אבטחת אישים, אבטחה בשגרירויות באירופה וכו’.

לישראלים ישנם יתרונות רבים, בין אדם זה באבטחה ובין אם זה במכירות של ציורי שמן מדלת לדלת או עגלות מכירה בקניונים. מה שמקנה להם עדיפות על פני המקומיים במציאת עבודה באירופה המתאימה לישראלים לאחר שירות צבאי מלא.