קיימים סוגים רבים של עבודה באירופה לצעירים המתאימות בדיוק עבור הישראלים או יותר נכון הצעירים הישראלים הנמצאים בשלב קריטי בחייהם, בדיוק לאחר השירות הצבאי הקשה והשוחק מחפשים הצעירים עבודה באירופה שתעזור להם להגשים את החלום.

הרי אין כמו עבודה בה יוכלו הצעירים להנות מיופי העולם, טיול מרגשים, חיי חברה מהנים, שפע כלכלי, תנאי מחיה מהגבוהים בעולם ושכר גבוה במיוחד עבור צעירים.

את כל אלו יכולים צעירים ישראלים למצוא כאשר הם מחפשים עבודה באירופה ואכן למצוא עבדוה טובה עם שכר גבוה במיוחד. שכר שיכול לעזור להם להגשים את חלומותיהם, להמשיך להסתובב מסביב לעולם, לחסוך כסף ללימודים, לרכישת רכב או אפילו רכישת דירה בישראל בהמשך דרכם.

קיימים סוגים רבים של עבודה באירופה לצעירים, הסוגים משתנים בעיקר לפי אופי המקום. מקום הומה אדם ימשוך אליו עגלות מכירה רבות כמו בארה”ב, מקום הומה פחות ימשוך אליו צעירים שיעדיפו למכור מדלת לדלת ציורי שמן, כך בעצם מתחלקים סוגי עבודה באירופה לפי הדרישה ואופי המקום.

לדוגמא, מקום כמו אנגליה הוא מקום הומה אדם, בעיקר בערים הגדולות כגון לונדון או מנצ’סטר, אליהם מגיעים ישראלים רבים המעוניינים למצוא עבודה באירופה עם תנאים טובים, במכירה במקומות התיירותיים ביותר באזור כמו קניונים, פארקים וכו’.

בערים הקטנות שבאנגליה מוצאים הצעירים עבודה באירופה לצעירים במכירת ציורי שמן מדלת לדלת ובעצם עוברים בין הפתחים במטרה למכור לתושבים ציורי שמן יוקרתיים. זאת מכיוון שהתושבים לא ששים לעבור בקניונים ומרכזי הקניות, כך מגיעים הישראלים ממש לפתח הבתים בכדי למכור.

מקומות אחרים באירופה ימשכו אליהם סוג אחר של ישראלים, הדוגמא הטובה ביותר היא עבודה באירופה באבטחה ליוצאי יחידות קרביות. למעשה הצעירים יוצאי היחידות הקרביות מגיעים לאירופה במטרה לחסוך כסף, הם יכולים להשתמש בהכשרתם בצה”ל על מנת לעבוד בחברות אבטחה השונות באירופה ולמצוא עבודה באירופה באבטחה בשגרירויות השונות או אבטחת אישים חשובים כגון ראשי ממשלה, נשיאים, ראשי עיריות וכו’.

כאמור, קיימים סוגים רבים של עבודה באירופה לצעירים המשתנות ממקום למקום בהם לאופי, כמות התיירים והתנהגותם ביחס לקניות בקניונים או בבתים עצמם.