אמסטרדם, בירתה של הולנד, הינה אחד מיעדי התיירות החמים ביותר בעולם תוך שהיא מושכת עשרות מיליוני תיירים הפוקדים את אמסטרדם לכל אורך השנה. חוקי המדינה המאפשרים שימוש בקנאביס באופן חוקי, אטרקציות רבות, מסיבות ומועדונים מהמפורסמים בעולם, אתרים היסטוריים כמו בית אנה פרנק, שפע אטרקציות וכן מחירים נוחים מושכים עוד ועוד תיירים לאחת הערים התיירותיות ביותר בעולם כולו.

כמות התיירים העצומה מכניסה הרבה מאוד כסף לעסקים המקומיים דבר שאינו נעלם מעיניהן של החברות הישראליות אשר החלו בזו אחר זו לפעול באמסטרדם במגוון רחב של תחומים. חברות אלו מציעות לצעירים ישראלים מגוון רחב של משרות בשכר גבוה, תנאים מעולים וחוויות כמו שרק באמסטרדם אפשר לחוות גם לאלו אשר מחפשים עבודה באמסטרדם לא מכירות.

עבודה באבטחה
העבר הצבאי של הצעירים הישראלים הפך למבוקש מאוד ברחבי העולם כולו וכן גם באמסטרדם. בוגרי שירות צבאי מלא מבוקשים במגוון חברות ישראליות הפועלות באמסטרדם תוך שהם נהנים מכרטיסי טיסה חינם לאמסטרדם הלוך ושוב, מגורים מפוארים על חשבון החברה וכן משכורת גבוהה העומדת על כ- 4500 אירו בכל חודש בממוצע.

עבודה בהובלות
תחום ההובלות נראה מפחיד בעיניי רבים אך לא כך הדבר. חברות ישראליות רבות העוסקות בתחום ההובלות מחפשות אחר מחסנאים, נהגי ג’, פקידים, מזכירות ועוד שפע תפקידים לעבודה בחברות ההובלות הישראליות הפועלות באמסטרדם ובסביבתה. השכר הממוצע בעבודה באמסטרדם בהובלות עומד על כ- 2850 אירו בכל חודש.

מנעולן חירום
המנעולן הישראלי מוכר בעולם כולו שכן זהו אחד מאנשי המקצוע המבוקשים ביותר בעולם. המנעולנים עוברים הכשרה על חשבון החברה הן בפריצת מנעולים והן בהחלפתם ועובדים במשמרות מסביב לשעון על מנת לתת את השירות הטוב ביותר.

ההכשרה הינה על חשבון החברה המעסיקה והעבודה הינה במשמרות על פי סידור העבודה בו משובץ כל עובד ל כ 5 משמרות בשבוע לפי בחירתו. השכר הממוצע בתחום המנעולן חירום עומד על כ- 3500 אירו בכל חודש אך סכום זה משתנה בהתאם לסוג וכמות המשמרות אותם תבחרו.

עבודה בעסקים מקומיים
גם עסקים מקומיים רבים, הן בבעלות ישראלית והן בבעלות הולנדית, מחפשים אחר צעירים ישראלים למגוון רחב של משרות כמו מלצרות, מלונאות, נהגים, תחנות דלק, פקידות ומזכירות ועוד.

אמסטרדם מציעה לך ליהנות משפע הצעות עבודה אטרקטיביות במיוחד המאפשרות לך להרוויח הרבה יותר מעבודות מקבילות בישראל. החברות הישראליות מעניקות תנאים כמעט זהים בכלל התחומים וכן אמסטרדם מציעה לכל ישראלי חוויה של פעם בחיים באחת הערים היפות והאטרקטיביות ביותר בעולם.