אין שום ספק בכלל שהחלום של כל אחד מאיתנו זה להגיע אל עבודה בארה”ב.
כל היום נשמעים סיפורים על עבודה בארה”ב מאנשים שהיו שם, מאנשים שעדיין שם, כולם נהנים, מבלים, מעלים תמונות לפייסבוק ומוציאים לכולם את העיניים וכמובן שהכי חשוב כולם עושים הרבה מאוד כסף שם.

עבודה בארה”ב זה לא משהו שקל להגיע אליו, אנשים פה בארץ חייבים להוציא ויזה על מנת להגיע אל עבודה בארה”ב, הוצאת הויזה פה בארץ זה אחד הדברים הקשים ביותר להשיג מכמה סיבות:
בשנים האחרונות מגיעים המון מהגרים לא חוקיים אל עבודה בארה”ב, רשויות ההגירה בארה”ב מתקשות מאוד למנוע את העבודה הלא חוקית של כל המהגרים שחלקם ישראלים שהגיעו מהארץ אל עבודה בארה”ב ללא כל אשרה מיוחדת של עבודה.
על מנת להגיע אל ארה”ב בכלל אתם מחוייבים לעבור ראיון פה בארץ בשגרירות ארה”ב ולקבל מהם אישור של הויזה ורק כך תוכלו להיכנס לשטחה של ארה”ב, כמובן שהויזה שאתם מקבלים פה בארץ לא מאפשרת לכם לעבוד אלה רק לטייל בתור תייר רגיל.
הרבה מאוד חיילים משוחררים, כאלה שלפני לימודים או אפילו כאלה שבזמן הלימודים רוצים להוציא ויזה ורוצים באמת להגיע אל ארה”ב ולא בכדי לעבוד אלה רק בשביל טיול, הם לא מקבלים ויזות!
שגרירות ארה”ב בארץ מקשה עליהם מאוד ודורשת להגיע עם כל האישורים המלאים שיוכיחו שיש לכם בשביל מה לחזור לארץ, אם זה עבודה בארץ עם משכורת טובה או אם זה אישור ששילמתם הרבה מאוד כסף על לימודים כולל אישור מהמכללה או מהאוניברסיטה וכמובן תדפיס של העובר ושב בבנק שמראה שיש לכם כסף לממן את הטיול.
עבודה בארה”ב זה בהחלט דבר משתלם, כל אחד היה רוצה להגיע אל עבודה בארה”ב ולהרוויח בדולרים, לראות עולם ולחוות את חיי הלילה המטורפים שיש בכל מדינה אבל מה לעשות שאתם חייבים לעשות את זה באופן חוקי, כמובן שאתם יכולים לקחת סיכון ולהגיע אל עבודה בארה”ב ולהיות לא חוקיים אבל זה תלוי אך ורק בכם ואתם חייבים לדעת את ההשלכות של אם יתפסו אתכם.