צעירים ישראלים אשר זה עתה השתחררו מצה”ל מחפשים את דרכם בעולם התעסוקה בחיפוש אחר עבודה טובה שתאפשר להם לחסוך כסף רב לכל מטרה לרבות רכישת השכלה, לימודים, הקמת עסק, קניית בית ועוד. אפשרויות העבודה בישראל אינן מספקות תמיד ועל כן צעירים רבים מחפשים עבודה בחו”ל שתאפשר להם להרוויח הרבה יותר, לחסוך יותר וגם לצבור לא מעט חוויות לכל החיים.

עבודה בעגלות – סיפור הצלחה ישראלי
תחילתן של העגלות הישראליות בחו”ל החל לפני למעלה מ-20 שנה כאשר כמה ישראלים גילו את הפוטנציאל הגלום באופי הישראלי האסרטיבי המאפשר לנו להצליח, יותר מכולם, במכירות ושיווק של מוצרים שונים. ישראלים בכל העולם נהנים משכר חודשי גבוה העומד על כ-7000 דולר בממוצע המאפשר להם לחיות ברמה גבוהה וכן לחסוך הרבה מאוד כסף לכל מטרה.

חוויות מדהימות
יעדי העבודה של הישראלים בחו”ל הינם רבים ומגוונים ובהם בולטים ארה”ב, אירופה, אוסטרליה, קנדה, דרום אפריקה ועוד. יעדים אלו הינם אתרי תיירות מהמובילים בעולם המושכים מיליוני תיירים וכן מציעים לעובדים הישראלים לא רק עבודה אם כי חוויות בלתי נשכחות. חיי לילה סוערים, אטרקציות מובילות, אתרי טבע מהפנטים ושאר חוויות משדרגות את חווית העבודה בחו”ל והופכות אותה לכל כך נחשקת.

סביבת עבודה אופטימלית
החברות הישראליות המעסיקות בעבודה בחו”ל חיילים משוחררים מציעות סביבת עבודה אופטימלית המאפשרת להצליח עוד יותר. מגורים ברמה הגבוהה ביותר בקומפלקסים יוקרתיים, עובדים איכותיים הנבחרים בקפידה וכן אווירה ייחודית ותמלוגים כספיים גבוהים מהווים סביבת עבודה אופטימלית המאפשרת לכל עובד להפיק מעצמו את המירב וכן ליהנות מתקופת העבודה שלו בחו”ל.

שילוב של טיול עם עבודה
רצונם של חיילים משוחררים מצד אחד ליהנות מטיול גדול אחרי הצבא ומאידך הכסף הרב הדרוש לביצוע טיול שכזה הוביל את החברות המעסיקות להציע לעובדיהן אפשרות לשלב טיול אחרי צבא עם עבודה בחו”ל. מרבית החברות פועלות במספר רב של מדינות ומאפשרות לעובדים לטייל ולבלות בימי החופשה שלהם בכל שבוע תוך שהם עושים שימוש בכסף הרב שהרוויחו וברכבי החברה העומדים לרשותם. בכך יוכל עובד לעבור בין יעדי העבודה בחברה בה הוא מועסק בכל כמה חודשים כך שיכסה מספר רב של מדינות בכך עבודה בחו”ל לחיילים משוחררים מאפשרת להם לשלב טיול עם עבודה ואפילו לחסוך כסף רב.