מגוון משרות עבודה בחו”ל מימון כרטיס טיסה בתחום המכירות בעגלות ומכירת ציורי שמן מדלת לדלת שנחשבות לעבודות הרווחיות והמשתלמות ביותר עבור הישראלים הטסים לעבודה בחו”ל.

החברות מטיסות על חשבונם מדי חודש עשרות חבר’ה צעירים לעבודה בחו”ל בכל מדינות העולם, ארה”ב, קנדה, אוסטרליה, אנגליה, אמסטרדם, גרמניה, ספרד, דרום אפריקה, סינגפור, הודו, תאילנד, מכסיקו ועוד מדינות נוספות בעולם, כרטיס הטיסה נרכש על ידי החברה ואתם לא מחוייבים לשום דבר!

אתם מקבלים מאיתנו את התנאים הטובים ביותר להצלחה שלכם!

[ct_icon icon=”ok” size=”15″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] כרטיס טיסה עלינו על מנת שלא תצטרכו לעבוד בארץ ולחסוך כסף רב לכרטיס טיסה!
[ct_icon icon=”ok” size=”15″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] מגורים לתקופה של חודשיים חינם לגמרי!
[ct_icon icon=”ok” size=”15″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] מענק עבודה מועדפת של $3000 לאחר חצי שנה של עבודה בחברה!
[ct_icon icon=”ok” size=”15″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] הדרכה וליווי צמוד לאורך כל תקופת הלימוד שלכם!
[ct_icon icon=”ok” size=”15″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] אתם מקבלים אפשרות בחירה של המדינה שאליה תרצו לטוס ובחירת המוצר שאותו תרצו למכור!

עבודה בחו”ל – קצת על התהליך:

תגיעו לפגישת ייעוץ ותקבלו את כל המידע הנדרש על עבודה בחו”ל, עגלות בחו”ל, מכירת ציורי שמן בחו”ל, תקבלו המלצות על המדינות שכדאי להגיע אליהן, על תקופות בשנה שכדאי לכם לטוס אל עבודה בחו”ל, יעזרו לכם בחישוב ההוצאות המעטות שיהיו לכם בהתחלה, מה אתם צריכים לקחת אתכם אל עבודה בחו”ל.

נכין אתכם לכל מה שאתם עומדים לעבור, על החוויה שאתם הולכים לעבור שם בעבודה בחו”ל, תקבלו מאיתנו הדרכה עוד לפני הטיסה שלכם אל עבודה בחו”ל ונסביר לכם בדיוק על המוצרים שאותם אתם הולכים למכור על מנת שתתחילו לעשות כמה שיותר מהר כסף.

ישנם גם חברות המכבדות את שומרי השבת, אלה שלא עובדים בשבתות, החברה הישראלית בחו”ל מכבדת אתכם ונותנת לכם ימי חופש בשישי-שבת וכך בעצם תוכלו לשמור את השבת קודש גם כשאתם נמצאים בעבודה בחו”ל…

מהרו להירשם כבר עכשיו על מנת להבטיח את מקומכם בעבודה בחו”ל…