עבודה בעגלות בברלין, בירתה של גרמניה, הינה אחד היעדים הפופולאריים ביותר בקרב צעירים ישראליים לעבודה בחו”ל. הגורמים ההופכים את ברלין לכה פופולארית אינם רק השכר הגבוה ותנאי העבודה המעולים אם כי גם חיי הלילה, האטרקציות והבילויים שמציעה ברלין לצעירים הישראלים ההופכים את העבודה בעגלות בברלין לחוויה של פעם בחיים.

קומפלקס יוקרתי כסטנדרט
קומפלקסים יוקרתיים, בהם מתגוררים העובדים הישראליים בעגלות בברלין, הפכו לסטנדרט וניתנים על ידי כלל החברות המעסיקות. הקומפלקס הינו מתחם דירות גדול כאשר בכל דירה משתכנים כ- 5-6 עובדים ב- 3-4 חדרי שינה. בכל דירה ישנם גם סלון מרוהט, חדר שירותים ומקלחת וכן מטבח מאובזר העומד לרשותם של העובדים. במתחם הקומפלקס יוכלו העובדים ליהנות גם מחדר כושר פרטי העומד לרשותם לכל אורך היממה, בריכת שחייה מחוממת, פינת ברביקיו, פינות שיזוף, ג’קוזי חיצוני מחומם, חנייה פרטית ובה רכבי החברה, שירותי אבטחה וניקיון ועוד.

משפחה חמה בברלין
צעירים ישראלים שיבחרו עבודה בעגלות בברלין יוכלו להצטרף למשפחה ישראלית חמה ואיכותית אשר נבחרה בקפידה על ידי החברה המעסיקה. המעסיקים הישראליים בוחרים את עובדים המתאימים להם ביותר וזאת ליצירת מרקם חברתי איכותי ומוביל אשר מטרתו אינה רק בשיפור תפוקת העובדים אם כי בשיפור סביבת העבודה והעצמת חווית המגורים והחיים גם מחוץ לשעות העבודה בעגלות בברלין.

חוויות, טיול ועבודה
צעירים רבים משלבים טיול בגרמניה עם עבודה בברלין. ימי החופשה הניתנים להם בכל שבוע וכן רכבי החברה העומדים לרשותם משרתים אותם ומאפשרים להם לצאת לטיולים לאורכה ולרוחבה של גרמניה. חיי הלילה הסוערים והמפורסמים של ברלין מציעים ערבים ולילות בלתי נשכחים יחד עם החברים לעבודה בבילוים משותפים במועדונים, המסיבות והפאבים המובילים בברלין. כל אלו ועוד יוצרים חוויה אחת גדולה של טיול, בילויים ועבודה משתלמת מאוד בעגלות בברלין.

תנאים והצעות לעובדים חדשים
עובדים חדשים אשר יבחרו לעבוד בברלין נהנים מכרטיסי טיסה חינם על חשבון החברות המעסיקות. בנוסף מוצעים בונוסים שמנים עבור כל מכירה שתבצעו בעגלות בברלין. מענקי התמדה, מענק עבודה מועדפת ותמלוגים כספיים ניתנים לעובדי החברה על פי תפוקת העבודה, ותק העבודה ושביעות רצונם של המעסיקים. בכך הופכת העבודה בעגלות בברלין למשתלמת עוד יותר כאשר בונוסים אלו מנפחים עוד יותר את שכרם של הצעירים הישראליים העומד על כ- 6000 אירו בממוצע בכל חודש.