צעירים רבים המסיימים את השירות הצבאי הארוך מחפשים יעדים מסביב לעולם בהם יוכלו למצוא עבודה חוקית בחו”ל שתעזור להם לשלב עבודה ואת הטיול עליו חלמו לאורך כלה שירות הצבאי ולהרוויח כסף מצוין שאותו יוכלו לחסוך ללימודים, לפתיחת עסק, חתונה, קניית רכב או כל דבר בו יחפצו כאשר יחזרו לארץ.

אילו סוגי עבודות חוקיות בחו”ל קיימים?
קיימים סוגים רבים של עבודה חוקית בחו”ל המוצעות לצעירים ישראלים הנמצאים לאחר שירות צבאי ומעוניינים לטייל מסביב לעולם ולעבוד בו זמנית. מה שנותר הוא לבחור סוג עבודה, לבחור יעד ולהתחיל לעבוד ולהנות בו זמנית מטיול מסביב לעולם והנאה בלתי נגמרת.

עבודה בעגלות מכירה
סוג העבודה הנפוץ ביותר הוא עבודה בעגלות מכירה, העבודה מושכת אליה צעירים רבים המעוניינים למצוא עבודה חוקית בחו”ל ונתפסת כעבודה המעניינת ביותר ובעלת השכר הגבוה ביותר שיש בין מגוון העבודות בחול המוצעות לצעירים הישראלים.

הצעירים הישראלים הבוחרים לעבוד בעגלות המכירה בחול מרוויחים שכר גבוה במיוחד בזכות העובדה כי מעבר לשכר הבסיס הגבוה מוענקים בונוסים רבים לכל מי שמוכר מעל סכום מסוים המצטבר לאורך אותו החודש. כך נתפסות העגלות כתחום הרווחי ביותר מבין מגוון סוגי עבודות בחול המוצעות לצעירים הישראלים מסביב לעולם.

אבטחה
סוגים נוספים של עבודות בחו”ל הם סוגי העבודה באבטחה שקיימים מסביב לעולם. נוכח ההכשרה המצוינת המוענקת לחיילים הישראלים, יכולים צעירים יוצאי יחידות קרביות להסתובב מסביב לעולם ולעבוד באבטחה במגוון רב של סוגים. בין שלל הסוגים ניתן למצוא אבטחה בשגרירויות, אבטחת אישים ועוד מגוון רחב של עבודות בחול בתחום האבטחה.

אופר / בייביסיטר
תחום נוסף של עבודה חוקית בחו”ל המוצעות לצעירים הוא תחום האופר או הבייביסיטר. בעיקר בקהילות היהודיות, משלמים יהודים רבים מסביב לעולם לישראלים כדי שיגיעו אליהם, ישמרו על הילדים, ילמדו אותם, ישחקו איתם ויעבירו להם את הזמן, עבודה משתלמת במיוחד לישראלים רבים המעוניינים להרוויח פחות ולטייל הרבה יותר!

צעירים רבים מחפשים עבודה חוקית בחו”ל שיממנו להם את הלימודים או כל שאיפה אחרת שקיימת בחייהם, בזכות העבודות הטובות, השכר הגבוה והשילוב המושלם עם טיול מסביב לעולם יכולים הישראלים גם הם להגשים את החלום!