עבודות זמניות באירופה נחשבות כאחת העבודות המשתלמות בתחום עבודה בחו”ל, רמת חיים גבוה, וצריכה גדולה של התושבים למוצרים שנמכרים בעסקי העגלות. העבודה באירופה מתמקדת בעיקר בעסקי עגלות, או מחירת ציורי שמן מדלת לדלת . מרחק טיסה יחסית קצר של 3-5 שעות מישראל.

יתרונות בעבודה באירופה
אחד היתרונות הבולטים של עבודות זמניות באירופה הוא כמובן הקרבה לבית במרחק טיסה יחסית קצר. גם הקרבה בין היעדים משמשת יתרון, תוכלו בעזרת רכבת מהירה מאוד שנוסעת במהירות של 300 קמ”ש להגיע מאמסטרדם, לבירת בלגיה, לעיר קלן שבגרמניה, ואפילו לפריז שבצרפת.

כמה אפשר להרוויח
עבודות זמניות באירופה מאפשרות לך להרוויח 100-300 יורו ליום, כל זה תלוי בכמות המכירות שתעשו בעסקי העגלות והמכירות, אך אין לשכוח שעלות המחייה באירופה לא זולה גם כן, אך אל דאגה, תוכלו עדיין לחזור עם חשבון בנק מלא ושמח.

תנאי המחייה
תנאי המחייה שהחברות באירופה יספקו לכם יהיו קצת יותר צנועים מהתנאים שתקבלו בקנדה, או ארצות הברית, לא תמיד תקבלו רכב מהעבודה, אך עובדה זאת לא תמנע ממכם להתנייד בנוחות עקב זה שאירופה מרושתת ברכבות עירוניות שיוכלו לקחת אותכם לכל הפינות והפרברים באזור בו אתם נמצאים. דירות המגורים הם לא מאובזרות בציוד מתקדם, אלא בציוד בסיסי, וגודל בסיסי בלבד, תנאים פרקטיים, לא יותר מזה, שעות העבודות נוחות, ומסתיימות בערך ב-6-8, ככה שזמן לבילויים לא יחסר יותר מידיי.

מידע כללי
רוב תושבי אירופה מדברים אנגלית כך שלא תהיה בעיה עם שפות כמו הולנדית צרפתית וכדומה… המטבע המשומש באירופה הוא יורו (כיום בערך כ-4.5 שקלים חדשים), ובאנגליה לירה שטרלינג (כיום בערך כ-5.7 שקלים). חיי הלילה באירופה ידועים כסוערים ואוונגרדים , כך שלא תהיה בעיה לבילויים שלא במסגרת העבודות זמניות באירופה.