גרמניה, אחת המדינות המדהימות באירופה ובעולם, מושכת מיליוני מבקרים, מטיילים ותיירים לכל אורך השנה. נופים עוצרי נשימה, אטרקציות תיירותיות וחיי לילה סוחפים הם רק חלק מגורמי המשיכה המביאים מיליוני תיירים לגרמניה לכל אורך השנה. האטרקציות ומוקדי התיירות המובילים פרוסים לאורכה ולרוחבה של גרמניה ובכך מציעים חוויות ובילויים בכל אזור ואזור בגרמניה.

עבודה בעגלות במגוון יעדים
חברות ישראליות רבות מציעות לעובדים צעירים ישראלים עבודה בגרמניה בעיקר בתחום העגלות והמכירות בהם מצטיינים הישראלים יותר מכל עם אחר. האסרטיביות הישראלית מקנה להם הצלחה יתרה במקצועות המכירה והשיווק של מוצרים שונים ומגוונים. החברות הישראליות מציעות עבודה במיטב היעדים האטרקטיביים ביותר בגרמניה לרבות ברלין, מינכן, שטוטגרט, פרנקפורט ועוד.

קהל לקוחות עצום
מיליוני התיירים הפוקדים את גרמניה מחפשים אחר מתנות ומותגים שונים לקרובי המשפחה המחכים להם בבית וגם לעצמם. החברות הישראליות מתאימות את המוצרים הנמכרים בדוכני עגלות בגרמניה בדיוק לצרכיו של התייר והמטייל כאשר בין המוצרים הפופולאריים ביותר נמצאים מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח, מוצרי ים המלח הנחטפים מהמדפים, גדאג’טים ועוד.

גם המקומיים קונים, ולא מעט
האוכלוסייה המקומית בגרמניה המונה מאות מיליוני בני אדם גם היא מהווה את קהל היעד של העובדים הישראליים במכירות עגלות בגרמניה. גם להם מותאמים מוצרים כגון מוצרי ים המלח, מוצרי קוסמטיקה וכן מוצרי חשמל וגאג’טים ישראליים- רובם תוצרת כחול לבן. בכך גדל עוד יותר קהל היעד של העובדים הישראליים הנהנים ממשכורות גבוהות במיוחד.

השכר בעגלות בגרמניה
שכרם של העובדים במכירות עגלות בגרמניה בנה על ידי שכר בסיס ובונוסים המאפשרים ניפוח של המשכורות בהתאם למכירות אותם מבצע כל עובד. עבור כל מכירה מתוגמלים העובדים בבונוסים שמנים העומדים על 25-35 אחוזים מסך כל מכירה. כאשר נחשב את קהל היעד העצום והבונוסים עבור כל מכירה נוכל להבין כיצד העובדים הישראליים בגרמניה נהנים ממשכורות עתק העומדות על כ-6000 אירו בממוצע בכל חודש.

לא רק עבודה
הצעירים הבוחרים לעבוד בעגלות בגרמניה נהנים לא רק משכר גבוה ותנאים מעולים אם כי גם מחיי לילה סוערים וסוחפים במסיבות, המועדונים והפאבים המובילים ביבשת. גרמניה מפורסמת בחיי הלילה שבה, בכך העובדים בעגלות בגרמניה נהנים, מבלים וצוברים חוויות בכל תקופת השהייה שלהם בגרמניה כשלצדם חבר’ה איכותיים הנבחרים בקפידה על ידי החברות המעסיקות.