כמות התיירים הפוקדת את אירופה הינה בלתי נתפסת כאשר מאות מיליוני תיירים ומטיילים פוקדים את אירופה לאורך השנה. אטרקציות ויעדי תיירות מובילים וכן אוכלוסייה עמידה ברובה מקנים לחברות והעובדים הישראלים בסיס מעולה להצלחה.

חברות ישראליות רבות פועלות מזה שנים רבות כבר ברחבי אירופה כאשר הן מעסיקות עשרות אלפי צעירים ישראלים במגוון תחומי עבודה שונים בכל הערים המרכזיות ונחשקות ביותר באירופה המדהימה.

עבודה בחו”ל בתחומי האבטחה, עגלות, מכירות, מנעולן חירום, אופר וכן תחומים נוספים מושכים בשנים האחרונות את הצעירים הישראליים כאשר אירופה הפכה לביתם של עשרות אלפי צעירים ישראלים שכבר מגשימים חלומות במגוון משרות עבודה לישראלים באירופה. בעלי דרכון אירופאי כמובן נהנים ממגוון רחב של תחומי עבודה באופן חוקי אך לא רק הם נהנים מאפשרויות תעסוקה רבות שכן גם מי שאינו מחזיק בדרכון אירופאי יכול להשתלב במגוון משרות לא קטן בכלל.

עבודה באירופה לבעלי אזרחות זרה
מדינות רבות בעולם מקיימות קשרים והסכמים מסחריים כאלו ואחרים המאפשרים לאזרחי המדינות הללו להשתלב במעגל העבודה באירופה וזאת באופן חוקי ללא כל חשש ופחד מהגירה, גירוש וכדומה. ישראלים בעלי אזרחות אמריקאית למשל נהנים מעבודה חוקית לאורכה ולרוחבה של אירופה וזאת מתוקף אזרחותם האמריקאית המקנה להם גם מגורים ושהייה חוקית בכל מדינות אירופה.

אישורי החברה המעסיקה לעבודה חוקית
חברות ישראליות רבות הפועלות באירופה נהנות ממכסת אישורי עבודה אותן הן יכולות להעניק לעובדי החברה באירופה. בכך, יכולים המועמדים לעבודה ליהנות ממשרות עבודה באירופה בלי דרכון אירופאי כלשהי או באישורים מיוחדים מטעם הרשויות המקומיות. חשוב לציין כי מכסת האישורים הינה מוגבלת ועל כן לא כל החברות יכולות להעניק את האישורים לכלל עובדי החברה.

ויזה לעבודה חוקית באירופה
צעירים ישראלים רבים יכולים לפנות לשגרירויות המדינות השונות באירופה בבקשה לעבודה במדינה וכן שהייה ממושכת. בבקשות יש לציין את החברה המעסיקה וכן את תחומי הפעילות ושאיפותיו של העובד וכן בקשות רבות מסוג זה זוכות לאישור המדינות האירופאיות המעוניינות לחזק את כלכלתן המקומית בעיקר כאשר מדובר בחברות ישראליות אשר תורמות לכלכלה המקומית במדינות אירופה.