חברת Beauty Pro הוקמה לפני למעלה מ- 10 שנים על ידי שועלי מכירות מהטובים ביותר ביבשת שחרשו כמעט כל מדינה ברחבי ארה”ב תוך כדי צבירת ניסיון רב בתחום המכירות, בעיקר מכירות מוצרי קוסמטיקה של ים המלח.

על החברה:
במהלך השנים, פיתחה Beauty Pro שיטת מכירה ייחודית לה הממקסמת את המכירה מול הלקוח ומקלה עליך בלמידת העבודה ובזמן המכירה. מדינת הדגל של Beauty Pro היא מדינת אלסקה, אלסקה נחשבת לגן העדן של אנשי המכירות כאשר הפנייה המרכזית היא לאוכלוסיה המקומית הנחשבת לנוחה מאוד ולעשירה מאוד.

beauty_proאנו נעניק לכם את כל הכלים להצלחה איתנו, אנחנו הבלעדיים באלסקה, החברה היחידה שעובדת באלסקה באופן חוקי ובלעדי תוך כדי העסקה של אזרחים אמריקאים בלבד.

תקבלו אצלנו ליווי והדרכה צמודה מרגע הנחיתה שלכם אצלנו, כל עובד חדש שמגיע אלינו מקבל את הליווי הצמוד ביותר מאיתנו, את ההרגשה הנוחה והביתית ביותר שנוכל לתת וכמובן הדרכה על אופי העבודה ושיטת המכירה שלנו.

שכר, מגורים ותנאים: 
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] אנו נותנים החזרים מלאים לכרטיס הטיסה מהארץ.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] בחודש הראשון לא תשלמו אצלנו שכירות דירה, אנו רוצים לתת לכם הרגשה של נחיתה רכה אצלנו.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] משכורת משולמת אחת לשבועיים – במזומן.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] מגורים בקומפלקס יוקרתי ורכב צמוד שישמש אתכם גם בימי החופש, המרחק בין הקומפלקס לעבודה זה 11 דקות נסיעה.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] אנחנו חוגגים את חגי ישראל ביחד, ארוחות שישי משותפות (על חשבוננו כמובן)!
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] אנו חברה שאוהבת להכניס עניין לעובדים שלנו תוך כדי תחרויות ובונוסים יומיים ושבועיים, כל שבוע יש אצלנו תותח אחר שזוכה במתנות שוות!

עוד על אלסקה: 
על קצה הקרחון על אלסקה, אלסקה נחשבת למדינה היציבה ביותר בכלכלת ארה”ב אשר נהנית מאוצרות טבע כמו נפט, זהב, דייג ותיירות רבה המייצרת הכנסה שנתית למדינה, אוכלוסיית אלסקה המקומית נחשבת לאחת מעשירות העולם, מה שמתבטא במכירות החברה לאורך כל השנה.

אלסקה נחשבת לאחד המקומות המדהימים ביופייה בעולם! הטבע הירוק/לבן, אגמים ונהרות מדהימים – ביום חופש שלכם קחו מקל ותרמיל וצאו לטיולים! באלסקה, חוגגים “כריסמס” פעמיים בשנה! פעם אחת בחודש דצמבר ופעם אחת בכל חודש אוקטובר שבו מחלקת המדינה “דיבידנדים” לתושבי המדינה של 2000$-4000$! מה שגורם למקומיים לצאת למסעי קניות מטורפים בקניונים ברחבי המדינה.

אתם מצטרפים לחברה משפחתית וחמה, לאנשים שונים ממה שהכרתם, אנשים שאכפת להם, שילוו אתכם לאורך כל הדרך ושיהיה שותפים בהצלחתם.