על החברה:
חברת Edom Canada פועלת למעלה מ-7 שנים בטורונטו קנדה ובירידים בכל רחבי קנדה, אנו נחשבים לחברה משפחתית וחמה המעניקה חום ותמיכה לכל עובדיה הפעילים במשרות עבודה במכירות בטורונטו.

מיקומים:
היום, אנחנו מונים למעלה מ-5 נקודות מכירה בעיר טורונטו הנחשבת לעיר העשירה והמתויירת ביותר בקנדה כולה. בנוסף, אנחנו מטיילים בכל רחבי קנדה עם ירידים מגניבים שנערכים בעיקר בחודשי הקיץ החמים, ירידים שמכניסים לכם המון צבע לשהייה שלכם אצלנו ואיתנו וכמובן גם המון כסף.

המוצרים:
מוצר הדגל שלנו זה מוצרי הקוסמטיקה של DSC הנחשבים למוצרי הקוסמטיקה היוקרתיים ביותר שמוכיחים את עצמם כל יום עם לקוחות חוזרים וקבועים בכל רחבי העולם. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו ולחוות חוויה בלתי נשכחת של עשיית כסף, הנראה, היכרות עם אנשים חדשים מגניבים שיהיו למשפחה שלכם לאורך כל השהייה שלכם אצלנו.

התהליך:
אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, החל מפגישה בארץ ועד לנחיתה שלכם כאן אצלנו, תקבלו ליווי והדרכה צמודה מנציגי החברה בעלי הניסיון, הם ילמדו אתכם את אופי העבודה, יעזרו לכם עם השפה, יעשו לכם היכרות עם העיר בה אתם הולכים לחיות ולגור, עם החברים איתם אתם הולכים לישון, לאכול ארוחות שישי, לחגוג את החגים וכמובן יעשו אתכם השלמת ציוד במידה וחסר לכם משהו.

אתם מקבלים מאיתנו החזרים מלאים על כרטיס הטיסה מהארץ, אחוזי מכירות בין 25% ל-30%, רכב צמוד שילווה אתכם גם במהלך ימי החופש שלכם, דירה מאובזרת ומסודרת עם כל מה שאתם צריכים כולל מחשב, אינטרנט וכו’.
אנו מחכים לכם להצטרף אלינו לחוויה בלתי נשכחת, הצטרפו אלינו עוד היום.