מי מתאים:

גולד אלמנטס גרמניה הינה החברה הגדולה והוותיקה ביותר הפועלת בגרמניה. החברה קיימת למעלה מחמש עשרה שנים בתחום המכירות בחו”ל וכשבע שנים בגרמניה. החברה פועלת באופן חוקי ומנפיקה אישורי עבודה לכלל עובדינו.

גולד אלמנטס גרמניה הינה הזכיינית הבלעדית בכל גרמניה של מוצרי הקוסמטיקה היוקרתיים והאיכותיים הנחשבים לטובים ביותר בענף. העבודה הינה בשדה התעופה הבינלאומי בהמבורג והעבודה היא מול תיירים עשירים מכל העולם.

חברתנו מנוהלת באווירה חמה ומשפחתית ואנו דואגים שלכל עובד תמיד תהיה אוזן קשבת וירגיש הכי בבית בעולם- החל מנחיתה וקליטה רכה עם הדרכה צמודה וכלה בבונוסים, ארוחות שישי, על האש וערבי גיבוש לכלל החברה.

על המיקומים ואופי העבודה:
המבורג הינה העיר השנייה בגודלה בגרמניה ואחת המערים העשירות והמתויירות ביותר באירופה. שדה התעופה בהמבורג הינו בינלאומי ונחשב לאחד משדות התעופה היפים והאיכותיים ביותר באירופה!

ברשותנו חנות מפוארת עם חדר טיפולים (דבר המאפשר לנו להגדיל את נפח המכירה ולעשות מכירות ענק ללקוחות) ודוכן מכירות הנמצא בתוך הדיוטי פרי. אנו נהננים משני העולמות – גם לקוחות מקומיים אשר גרים בהמבורג וחוזרים לרכישות נוספות וטיפולי פנים וגם תיירים עשירים מכל העולם עם המון כסף בכיס לבזבוזים.

מאחר והעבודה הינה בחנות יוקרה ודוכן יוקרה כך גם קוד ההתנהלות. אנו עובדים בלבוש אלגנטי וייצוגי, כמו כן, יש לנו מועדון לקוחות VIP אשר חוזרים לרכישות נוספות בחנות. העבודה אינטנסיבית ומאתגרת ודורשת מוטיבציה גבוהה, רצינות ואנרגיה חיובית.

תנאים:
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] הדרכה – אצלנו קיימת מערכת הדרכה צמודה ומקצועית מרגע הקליטה ועד רגע העזיבה – נדאג להכשיר, לחזק ולשפר את מיומנויות המכירה שלך. אנו איתך לאורך כל הדרך ומאמינים שבחנויות שלנו כל אחד מסוגל לעשות הרבה מאוד כסף אם רק באמת ירצה.

[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] שכר – אחוזי מכירה אישיים בין %20 ל– %35. בנוסף לאחוזים, אנו מעניקים בונוסים בשווי מאות יורו על תחרויות ויעדים בהם עמדו העובדים.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] מגורים – אנו מספקים לעובדינו מגורים ברמה הגבוהה ביותר – דירות מרוהטות, מאובזרות ומפנקות במיוחד, המעניקות תחושה של “קרוב לבית”. בכל דירה תוכלו למצוא ריהוט מודרני וכל הציוד הדרוש לנוחיותכם. אין צורך להביא כלום, למעט מצעים ומגבת – אנחנו דואגים לה-כ-ל!

מה אנו מחפשים?
חבר’ה רציניים ואסרטיביים שהמטרה שלהם לעשות כסף והרבה. אנשים ישרים, בעלי מוטיבציה וחריצות ובעלי יכולת בין אישית גבוהה. בחברה אפשרויות קידום נרחבות לניהול, שותפות והדרכה!

אז אם אתם עונים על כל הדרישות ובא לכם להתעשר בסטייל… השאירו לנו פרטים ונשמח לתת לכם את כל המידע הנדרש ולצרף אתכם למשפחתנו.