לאביט אפריקה היא חברה משפחתית שקיימת למעלה משנה, מנוהלת על ידנו, שלושה שותפים שלאחר הרבה שנים בעולם העגלות בהן מכרנו מוצרים שונים במדינות שונות מצאנו את מקומינו ויעדינו.

על החברה:
החברה נמצאת בדרום אפריקה, מדינה תוססת ותיירותית מאוד, מדובר באחת המדינות העשירות ביותר ביבשת אפריקה אם לא העשירה שבהן. בניגוד לשאר מדינות אירופה וארה״ב, שוק העגלות בדרום אפריקה חדש יחסית וניתן לגדול ולהתפתח יחד איתו. בנוסף המחייה מאוד זולה ולכן קל יותר לחסוך ובמקביל להנות מאיכות חיים.

המיקומים:
אנו ממוקמים בקייפטאון ובדרבן, שתי ערי חוף תיירותיות ומרשימות עם נופים משגעים והמון כסף! כמו כן אנחנו משתתפים בתערוכות ברחבי המדינה אשר מהוות הזדמנות נוספת להגדיל את החיסכון. אנו נמצאים בקניונים הגדולים והמצליחים ביותר במדינה ומוכרים שני מוצרים: מסאז׳רים אלקטרוניים ומוצרי שיער (בעגלות שונות).

המוצרים:
יתרונות המסאז׳ר- המוצר אינו מוגבל לעונה מסויימת או לשוק מסויים ופונה לכל סוגי האוכלוסייה, מה שמקל על מכירתו. מוצר יקר ולכן במעט מכירות אפשר לעשות המון כסף. יתר על כן המוצר חדש בשוק ואנחנו המשווקים הבלעדיים שלו, המוצר רפואי ואיכותי ולכן יש המון לקוחות חוזרים וללא שקרים.

יתרונות מיישרי שיער- עגלות מיישרי שיער נמצאות במקום השני כמוצר הנפוץ ביותר בעולם העגלות, אחרי מוצרי ים המלח והסיבה לכך היא ההדגמה הקצרה והמשכנעת שאפילו אדם, ללא ניסיון עם שיער, יכול ללמוד בקלות. ההדגמה גם מושכת תשומת לב, כך שהרבה פעמים מצטבר קהל סביב הדוכן ע״מ לראות ולהקשיב וכך מתאפשרות מכירות גדולות אף יותר. גם במוצר זה אין צורך לעשות הרבה מכירות כדי להרוויח כסף, המוצר יקר וכן גם איכותי עם הרבה לקוחות חוזרים.

* הלמידה של שני המוצרים היא בהחלט קלילה ולכן אין צורך בניסיון קודם.

עוד קצת עלינו:
אנו אוהבים מאוד את מה שאנחנו עושים ומאמינים בדרך שלנו ומכאן שם החברה- lovit. אנחנו מאמינים בעובדים ובצוות שלנו ושואפים לרוץ קדימה ביחד ולהתפתח. כל מי שעובד ועבד איתנו הגיע מפה לאוזן היות ואנחנו חברה משפחתית שמחפשת את האנשים הנכונים להנות מההצלחה שלנו. אנחנו מעניקים לכל עובד שמגיע את כל מה שנדרש מבחינה מקצועית ואישית ורואים בכל עובד שותף לכל דבר. בעקבות ההצלחה אנחנו מתחילים לגדול ומחפשים עובדים שרעבים להצלחה ענקית.

לעובדים המתאימים מובטחים תנאים מעולים ומגורים בדירות מאובזרות ואיכותיות במיקומים מרכזיים ומאובטחים עם נופים מהממים והכי חשוב סביבה תומכת. חשובה לנו מאוד עבודת צוות ומשפחתיות ואנחנו מעוניינים באנשים עם חלומות גדולים שדבקים במטרתם