כידוע לאס ווגאס הוא יעד נחשק לעבודה כאן יש את הכסף הכי גדול ואת האנשים הכי עשירים מכל העולם שקונים פה וזאת הסיבה שהסיפורים על המכירות בעיר הזאת ידועים בכל העולם ואנשים המכירות הטובים שגדלו פה הם אנשים צעירים שחזרו לארץ עם המון המון המון כסף ועתיד דיי מסודר.

עבודה בעגלות בווגאס על החברה:
אנחנו החברה היחידה בעיר שמאמינה ודוגלת בהכשרת עובדים וגידול דור עתיד שגודל איתנו, עובד שמגיע אלינו מקבל את ההכשרה הכי יסודית והכי טובה שאפשר כי אנחנו מאמינים שמוכרים שגודלים אצלנו בדכ גודלים איתנו ולכן אנחנו מאמינים בסביבת עבודה תומכת בונוסים תמריצים הכשרה ואוירה משפתחית שלא קיימת בשום מקום בעיר הזאת כי אנחנו מאמינים שעובד טוב זה עובד שטוב לו

תאור המשרה:
אנחנו ממוקמים בפאשן שאו מול שזה המול הכי חזק בארצות הברית שממוקם בלב הסטריפ של לאס ווגאס.
היתרון בלעבוד במול הזה זה שבמול הזה יש תנועה של תיירים מכל המלונות בעיר אין אישה או מישהו שמגיע לווגאס ולא מגיע לפאשן שאו, יש גישה ישירה לקניון משלושת המלונות הכי יקרים בעיר מה שמבטיח תנועה של הרבה אנשים עם הרבה כסף כל מה שנשאר זה לקחת אותו וזה המומחיות שלנו!

אנחנו קיימים כבר למעלה מ- 4 שנים בלאס וגאס ומתמחים בתחום המכירות בעגלות. המוצרים שנמכרים הם פרמייר סופרים שזה ליין אקלוסיבי של פרמייר ים המלח, המוצר נחשב לפופולארי וליוקרתי ביותר מסדרת מוצרי ים המלח.

תנאים לעובד:
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] החזרים מלאים על כרטיס טיסה מהארץ!
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] המגורים ממוקמים בקומפלקס עם בריכה, מכון כושר, מגרשי טניס ושאר הפינוקים שיכולים להיות לכם בזמנכם הפנוי.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] בונוסים תמריצים מחולקים תמיד לכולם וגם באופן אינדבידואלי עובדים קיבלו עד 800$ בונוס בחודש עבודה.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] משכורות העובדים נעות בין 4000$ עד למשכורות דו ספרתיות שאין צורך לרשום פה עדיף לבוא ולראות!

מה עוד?
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] דירה נדירה הממוקמת 8 דקות נסיעה מהקניון.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] החברה משפחתית, אנשים אש ואווירה מדהימה!
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] עובדים חדשים עוברים הדרכה וליווי צמוד לאורך כל תקופת העבודה שלהם.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] לבעלי ניסיון במכירות בעגלות תינתן אפשרות קידום לניהול בחברה