על החברה:
לאחר הצלחה מסחררת בתור אנשי מכירות, הלכנו עם החלום ופתחנו חברה משלנו. כיום אנו כבר מצליחים בענק עם צוות אנשי מכירות מפלצתי, שעושה ערמות של כסף! ככה זה כשאנו חברה צעירה, חמה ומשפחתית!
עקב ההצלחה הגדולה אנחנו מתפתחים, גדלים ומחפשים עובדים שיצליחו איתנו ובענק.

אצלנו תקבלו את ההכשרה הצמודה ביותר. מרגע הנחיתה, תגורו אתנו, תעבדו אתנו ותקבלו את ההכשרה הכי מקצועית וטובה שתוכלו למצוא. המטרה שלנו היא שתעשו כמה שיותר כסף, כמה שיותר מהר, ולכן כל עובד מקבל את היחס הכי אישי שיש.

תאור המשרה:
מעטים הם המקומות בעולם בהם תעשיית ים המלח לא נשחקה והאנשים לא מאסו מלראות את אותם מוצרים שוב ושוב. אצלנו תגיעו לקניוני ענק שלראשונה מגלים את תעשיית העגלות. הלוקיישנים שלנו בתוליים והיתרון הוא כול כולו שלכם! אנו נלמד אתכם את שיטות המכירה הייחודיות שלנו שהוכיחו את עצמן לאורך השנים. בכל המיקומים שלנו יש לנו בלעדיות מוחלטת, ואנחנו דוכני המכירה היחידים מסוגם בקניונים.

בעוד רוב מדינות אירופה שוקדות במיתון כבד, פה בפינלנד יש את אחת הכלכלות הטובות והיציבות בעולם. גם האדם העני ביותר במדינה, ירוויח משכורת מכובדת ביותר, ככה זה במדינה בעלת התנאים הסוציאליסטים הגבוהים בעולם.

תנאים לעובד:
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] החזר מלא של כרטיס הטיסה לאחר 4 חודשים.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] אחוזי מכירות מהגבוהים בתחום!
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] דירות מרוהטות ומאובזרות בכל מה שצריך!
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] יחס אישי, תוך כדי דאגה לכל צרכי העובד, כולל ארוחות מפוארות על בסיס יומי.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] משכורת מקבלים בכל שבוע, ביום שני.

תנאים מעולים לבעלי דרכון אירופאי שנמצאו מתאימים.
מספר מקומות מוגבל!