החברה YMJ Solutions הוקמה לפני כשנה לאחר ניסיון של לא מעט שנים בתחום המכירות בחו”ל בלא מעט מדינות בעולם, נגענו וטעמנו מהתחום במדינות שונות ומגוונות ברחבי העולם ואירופה בפרט.

מיקומים ויתרונות:
הבחירה בצרפת כיעד מרכזי ואסטרטגי נעשתה מכיוון שתחום העגלות/חנויות לא מאוד מפותח פה והמיקומים שלנו הם מהטובים והאיכותיים בעולם. אנחנו היחידים והראשונים בצרפת שהכנסנו לעגלות את מוצר המחליקי שיער והמיקום הראשון שלנו הוא היורו דיסני בפריז שנחשב ליעד התיירות מספר אחד באירופה כולה עם מיליוני תיירים מדי חודש ועשרות ומאות אלפי תיירים מדי יום.

לאור ההצלחה של היורו דיסני בשנה הראשונה פתחנו עוד שני מיקומים בצרפת: חנות אחת של קוסמטיקה בצמוד לשיער ביורו דיסני ועוד אחת של שיער בפריז – 13 דקות ברגל ממגדל אייפל.

[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] אנחנו מחזיקים אך ורק במיקומים בעלי חמישה כוכבים ולא מתפשרים על מיקומים בינוניים.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] אנו מעניקים לכם תנאים מיוחדים לתקופת הקיץ לבעלי ניסיון במכירות בחו”ל או בעלי דרכון אירופאי הדוברי צרפתית.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] דרושים במיידי טריינרים ומנהלים לעבודה ביורו דיסני בצרפת.

תנאים והטבות:
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] התנאים שלנו שונים מרוב מדינות העולם: אצלנו עובדים חמישה ימים בשבוע בלבד!
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] משמרת של 8 שעות עבודה ביום (כולל שעה הפסקה במהלך היום)
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] משכורת מקבלים אחת לחודש ועובדים כ- self employed
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] מגורי החברה נחשבים לאיכותיים הממוקמים כ- 5 דקות הליכה מהיורו דיסני.
[ct_icon icon=”ok” size=”17″ title=”” color=”#363636″ position=”none”][/ct_icon] חודש ראשון שכירות חינם , לאחר מכן 400 יורו בחודש

אנו חברה קטנה ומשפחתית עם אנשים איכותיים בלבד, אנחנו לא מעסיקים כל אחד, אנו בוחרים אך ורק את האיכותיים בלבד כי בשביל להגיע אל מיקומים פרימיום אתם חייבים להיות איכותיים.